Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Naujienos > SVARBU: dėl esamų sutrikimų ir pranešimų pagalba@gpais.eu

 

SVARBU: dėl esamų sutrikimų ir pranešimų pagalba@gpais.eu

 

2018-03-06 informacija: IS GPAIS portalas atidarytas po 2019-03-05 nustatyto sutrikimo, jei pastebite klaidų sistemoje, prašome teikti pranešimus pagalba@gpais.eu

 

__________________________________________

1. Jeigu

  • keliate duomenis per VVS sąsają (duomenų importas XML; gaminių ir pakuočių apskaita);
  • tik dabar kuriate naujus 2019 m. apskaitos žurnalus;
  • siekiate išrašyti įrodančius dokumentus įmonėms, kurios TIK 2019 m. registravosi GII sąvade,

ŠIŲ VEIKSMŲ DĖL TECHNINIŲ KLIŪČIŲ NEGALĖSITE ATLIKTI GPAIS, todėl

PRAŠOME ŠIAIS ATVEJAIS LAIKINAI NENAUDOTI GPAIS IKI ATSKIRO PRANEŠIMO TINKLAPYJE https://www.gpais.eu/.

 

Teisės aktuose nustatytus apskaitos reikalavimus rekomenduojame laikinai, kol negalite naudoti GPAIS, įgyvendinti kitomis formomis: vedant gaminių / pakuočių ar atliekų apskaitą įmonės naudojamose apskaitos sistemose, pildant „popierinius“ žurnalus ir vadovaujantis Tvarkos, kai negalima naudotis GPAIS, aprašu (Aplinkos ministro 2018 m. sausio 31 d. įsakymas Nr. D1-73).

 

2. Jeigu veiksmus GPAIS bandėte atlikti ir susidūrėte su tokio pobūdžio klaidomis, kaip nurodyta Informacija apie žinomus ir sprendžiamus sutrikimus

ŽINOKITE, KAD TAI PROBLEMOS SUSIJUSIOS SU DAUGUMA SISTEMOS VARTOTOJŲ, TODĖL pateikite pranešimą pagalba@gpais.eu su pridedamu ekranvaizdžiu ir paaiškinimu – šiuos Jūsų pranešimo duomenis registruosime ir saugosime Pagalbos tarnybos informacinėje sistemoje, kad kilus poreikiui pagrįsti jūsų negalėjimą tinkamai vykdyti teisės aktuose nustatytų pareigų jie galėtų būti pateikti aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę vykdančiai institucijai.

 

TAČIAU ATSAKYMAI Į JŪSŲ PRANEŠIMUS BUS TEIKIAMI, TIK, KAI TURĖSIME DUOMENIS, KAD PAŠALINTI PAMATINIAI SISTEMOS SUTRIKIMAI, SUKELIANTYS NESKLANDUMUS KIEKVIENO IŠ JŪSŲ DARBE.

Deja, negalime prognozuoti nurodomų sutrikimų išsprendimo laiko ir prašome kantrybės laukiant atsakymo ir nesiųskite pakartotinių užklausų ar priminimų.

 

Visą aktualią informaciją apie sutrikimus naudojant GPAIS rasite: Informacija apie žinomus ir sprendžiamus sutrikimus