Pirmasis puslapis > Teminė informacija > Atliekų apskaita > e-ASTA: Atliekų susidarymo ir tvarkymo apskaitos duomenų elektroninio teikimo sistema > Dėl e-ASTA sistemos veikos sutrikimo 2018 m

 

Dėl e-ASTA sistemos veikos sutrikimo 2018 m

2018-02-08

SVARBUS PRANEŠIMAS dėl e-ASTA sistemos veiklos sutrikimo!

 

Dėl didelio atliekų apskaitos ataskaitų teikimo sistemos e-ASTA vartotojų srauto sutriko sistemos greitaveika. Dėl šios priežasties nemaža dalis įmonių negalės laiku (iki vasario 10 d.) pateikti atliekų susidarymo ir tvarkymo apskaitos metinių ataskaitų.

 

Aplinkos apsaugos agentūra 2017-02-13 raštu Nr. (27)-A4-1373 informavo Regionų aplinkos apsaugos departamentus ir Aplinkos ministeriją apie iškilusią problemą, jos priežastis ir nurodys, kiek reikėtų laiko visoms atliekų apskaitos ataskaitoms pateikti.

Įvertinus nepateiktų atliekų apskaitos ataskaitų skaičių ir e-ASTA sistemos greitaveiką, manome, kad susikaupusiam nepateiktų atliekų apskaitos ataskaitų srautui suvesti ir pateikti reikėtų 4 savaičių, skaičiuojant nuo atliekų apskaitos ataskaitų pateikimo termino (vasario 12 d.) pabaigos.

 

Atsiprašome už nepatogumus.

 

Atkreiptinas dėmesys, kad e-ASTA modulis GIIS (https://giis.aplinka.lt), kurio pagalba yra teikiamos gaminių tiekimo rinkai apskaitos 2017 m. ataskaitos, veikia be sutrikimų.